Jastrzębia Góra 2013 - Podsumowanie

Obóz letni Jastrzębia Góra 2013

Za ośmioma drzewami i kilkoma pawilonami, w nadmorskiej krainie spędzali wakacje karatecy…


Każdy dzień oprócz stałych elementów niósł nową przygodę, przez co nikt nigdy nawet nie pomyślał o tym żeby się nudzić. Nie zabrakło wyjść na plażę, gdzie woda nie była tak zimna na jaką wyglądała i można było się w niej śmiało kąpać. Jak się okazało, w siatkówkę można grać równie dobrze bez piłki, a nawet można urządzić cały turniej takich rozgrywek. Konkurencji było więcej, by każdy znalazł coś dla siebie. Nie można zapominać o naszej pasji, którą jest oczywiście karate. Przez cały obóz uczyliśmy się nowych technik, układów kata, kombinacji, oraz doskonaliliśmy to co już umiemy, by zaprezentować swoje umiejętności na kolonijnych zawodach kata i walk reżyserowanych, a także egzaminie, do którego przystąpiło kilkunastu ochotników. Po ciężkim treningu karatecy udawali się po legendarne już pączki, by odpocząć delektując się nimi. To nadal nie koniec atrakcji, do których zalicza się też wycieczka do Malborka, gdzie zwiedzaliśmy zamek krzyżacki. Jak na prawdziwy obóz przystało, pewnego wieczora rozpalone zostało ognisko, by pośpiewać przy dźwiękach gitary. Oczywiście nie była to jedyna okazja to wspólnego śpiewu, który rozbrzmiewał prawie codziennie.
Nie sposób opisać wszystkiego, co uczyniło te 12 dni tak wyjątkowymi. Można jeszcze wspomnieć, że jest to jedyna okazja w roku, żeby spotkać się z wyjątkowymi ludźmi, za którymi tęskni się już w momencie wyjazdu.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć zamieszczonych w galerii, gdzie na własne oczy można się przekonać, że jest to najlepszy sposób na spędzenie 2 tygodni wakacji.

 

© 2009-2017 Wielkopolski Klub Karate Kyokushin karate-poznan.pl || blackbeltrx.com

Please publish modules in offcanvas position.